Darbo pasiūlymai Kontaktai
 
 

Yra 19 900 darbo pasiūlymų Lietuvoje


Ieškantims darbo


KoksKur 

Pvz.: vadybininkas, pardavėjas, barmenas ar pan.

Pvz.: Vilnius, Kaunas ar pan.
Darbo pasiūlymai Vilniuje
Darbo pasiūlymai Kaune
Darbo pasiūlymai Klaipėdoje

 
 

Reabilitacijos centro "Pušyno kelias" Suaugusiųjų reabilitacijos skyriaus vedėjas





  
Darbo vieta: Vilnius

Pareigos:Reabilitacijos centro "Pušyno kelias" Suaugusiųjų reabilitacijos skyriaus vedėjas

Darbo pobūdis:

organizuoti ir koordinuoti skyriaus darbą, paskirstyti užduotis skyriaus darbuotojams, kontroliuoti jų vykdymą laiku ir kokybiškai;organizuoti ir užtikrinti nepertraukiamą reabilitacijos paslaugų teikimą skyriaus pacientams; organizuoti skyriuje gydomų pacientų konsiliumus;planuoti ir organizuoti skyriaus aprūpinimą darbui užtikrinti reikalingomis priemonėmis;pastoviai analizuoti skyriaus darbo rodiklius, teikti siūlymus administracijai dėl skyriaus veiklos gerinimo;užtikrinti kokybišką ir savalaikį skyriaus medicininės dokumentacijos tvarkymą;planuoti ir sudaryti pavaldaus personalo darbo, atostogų grafikus, pildyti darbo laiko apskaitos žiniaraščius bei teikti juos suderinimui ir tvirtinimui.

Reikalavimai pretendentams:

Išsilavinimas: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas medicininis.

Specialūs reikalavimai (žinios bei įgūdžiai, reikalingi profesinei veiklai):

galiojanti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo licencija;ne mažesnė nei 5 metų fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo darbo patirtis;administravimo, organizavimo, vadovavimo komandai patirtis;mokėjimas kaupti, sisteminti ir analizuoti informaciją, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, rengti išvadas, išaiškinimus, atsakymus; labai geri darbo MS Office programomis įgūdžiai.

Asmeninės savybės:

lyderio savybės, puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;strateginis, analitinis mąstymas, iniciatyvumas;savarankiškumas, gebėjimas spręsti problemas ir priimti sprendimus;nepriekaištinga reputacija, etiškas ir pagarbus elgesys bendraujant su pacientais ir personalu.

Kiti reikalavimai:

būti Lietuvos Respublikos piliečiu ar turėti leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikos teritorijoje teisės aktų nustatyta tvarka.mokėti valstybinę kalbą (įgijusiems išsilavinimą nelietuvių mokomąja kalba turėti trečiąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją, nustatytą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 "Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo").

Atrankos būdas: pateiktų dokumentų analizė ir pokalbis.

Skenuotų dokumentų kopijas pateikti ligoninės Teisės ir personalo skyriui iki 2018 m. gruodžio 20 d. el. paštu** per YraDarbas.lt sistemą **.lt su nuoroda "Suaugusiųjų reabilitacijos skyriaus vedėjo konkursui":

motyvacinį laišką;gyvenimo aprašymą;asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pateikti atvykus į konkursą);išsilavinimą patvirtinantį dokumentą;galiojančios fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo licencijos kopiją.

Atlyginimas:Nenurodytas


Panašūs darbo pasiūlymai



Data Darbdavys Pareigos Miestas Atlyginimas
2019.03.19 Reabilitacijos centro "Pušyno kelias" Vaikų reabilitacijos skyriaus vedėjas Vilnius Nenurodytas


 
     
 

© 2014 - Visos teisės saugomos. Kontaktai