Darbo pasiūlymai Kontaktai
 
 

Yra 19 900 darbo pasiūlymų Lietuvoje


Ieškantims darbo


KoksKur 

Pvz.: vadybininkas, pardavėjas, barmenas ar pan.

Pvz.: Vilnius, Kaunas ar pan.
Darbo pasiūlymai Vilniuje
Darbo pasiūlymai Kaune
Darbo pasiūlymai Klaipėdoje

 
 

Interneto reklamos pardavėjas

  
Darbo vieta: Vilnius

Pareigos:Interneto reklamos pardavėjas

Darbo pobūdis: Internetinės reklamos pardavimas portalų grupėje viskas.lt ( asa.lt, anonsas.lt, agrozinios.lt, visasverslas.lt).
Pardavimų pagrindas straipsniai ( turinio marketingas) ir reklamos pardavimas šalia ( kontekstinė reklama). Aukštas reklamos efektyvumas sudaro sąlygas sėkmingam pardavimui ir kliento išlaikymui. Vidutiniškai mūsų klientų reklamos spaudžiamumas siekia apie 6 procentus ( lyginant su vidutiniu 0,05 CTR įprastuose formatuose). Pasiekiami itin geri rezultatai iškeliant kliento reklaminę medžiagą google paieškoje.

Naujokus apmokys stiprūs pardavimo ir reklamos specialistai.

Labai vertinsime tuos kas pats kuria įdomų turinį ir nori, kad turinio kūrimas, įdomaus projekto valdymas taptų pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu.

Gabus vadybininkas, netgi neturintis patirties antrą mėnesį gali uždirbti apie 600- 700 eurų, nepersidirbantys patyrę 1200 - 1500 eur. Atlygis pagrinde uždirbamas iš komisinių.


Reikalavimai: Mums geidžiamiausias darbuotojas tai tik pradėjęs karjerą pardavimuose ir supratęs šios srities perspektyvas. Norime gabaus darbuotojo kuris suprato, kad šiuo metu jo parduodamas produktas nėra jam įdomus ir perspektyvus. Tikimės, kad prie šios išvados priėjote ne todėl, kad nesiseka, o todėl, kad suprantate, kad mūsų produktas gali būti Jums įdomesnis. Norėtumėme, kad turėtumėte gyvenimiškos ir darbinės patirties, turėtumėte daug įvairių pomėgių ir būtumėte kūrybinga asmenybė.Kaip ir priklauso pardavėjams lauksime motyvacinio laiško
Atlyginimas: 1200 EUR


Panašūs darbo pasiūlymaiData Darbdavys Pareigos Miestas Atlyginimas
2019.01.20 Interneto svetainės administratorius/ produkto vadybininkas Vilnius 900
2019.01.20 Interneto reklamos vadybininkas Vilnius Nenurodytas
2019.01.20 Tinklų ir informacijos saugumo departamento Interneto priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Vilnius 810
2019.01.20 Interneto tekstų rašytojas Vilnius Nenurodytas
2019.01.20 Interneto priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Vilnius Nenurodytas
2019.01.20 Interneto reklamos pardavimo vadybininkas Vilnius Nenurodytas
2019.01.20 Interneto naršytojas - turinio rašytojas Vilnius 1960


 
     
 

© 2014 - Visos teisės saugomos. Kontaktai